Strongman z Chełmży zbiera pieniądze na toruńskie schronisko dla zwierząt. Dołączysz?

2021-02-23 21:27 Mariusz Luda
Tomasz Bator
Autor: Tomasz Bator, archiwum prywatne/FB Tomasz Bator zbiera na zwierzaki. Chce pomóc schronisku

Spacerem wesprze toruńskie schronisko dla bezdomnych zwierząt. I nie będzie to zwykła wędrówka parkiem lub lasem, a spacer farmera. Najlepiej, jak najdłuższy. Jeżeli z walizkami ważącymi po 120 kilogramów każda przejdzie sto metrów, to każda osoba, która włączy się do zabawy – wpłaci na konto zbiórki 100 złotych.

To inicjatywa strongmana z Chełmży, Tomasza Batora. Akcja już cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Niektórzy deklarują, że za jeden metr zapłacą 2 złote. Spacerem farmera po pieniądze dla toruńskiego schroniska Tomasz Bator przejdzie się w pierwszą niedzielę marca, na terenie przystani Chełmżyńskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Tomasz Bator to strongman w kategorii do 105 kilogramów. Z walizkami po 120 kilogramów każda chce przejść przynajmniej 80 metrów.

Strongman z Chełmży zbiera pieniądze na toruńskie schronisko i nie będzie to zwykła wędrówka parkiem lub lasem, a spacer farmera

Zbiórka na toruńskie schronisko już w niedzielę, 7 marca o godzinie 10.00 na terenie przystani Chełmżyńskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Akcję i więcej informacji możecie śledzić na facebookowym profilu Tomasza Batora.

Debiut Muzeum Twierdzy Toruń

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!