Spadek temperatury w Toruniu. Jeszcze dziś może nam podpadać [Pogoda w Toruniu]

2021-10-06 7:36
Spadek temperatury w Toruniu. Jeszcze dziś może nam podpadać [Pogoda w Toruniu]
Autor: pixabay.com

Na toruńskich termometrach odczyty coraz niższe. Najbliższe dni to okolice 15 stopni, dodatkowo może nas ochładzać deszcz i silniejszy wiatr. Kierowcy - dostosujcie prędkość do warunków atmosferycznych.

Dziś (06.10.) toruńskie termometry wskażą nam maksymalnie 16 stopni. To niewiele więcej od tego, co mogliśmy zobaczyć od rana. Nad miastem sporo chmur, z których dziś może nam trochę popadać. Deszczu możemy się spodziewać raczej w drugiej części dnia. Prognozowany jest popołudniem, wieczorem ale i w nocy z środy na czwartek. Raz na jakiś czas zza chmur wyjdzie do nas słońce. Barometry nieco zaniżone od rana, będą w ciągu dnia się stabilizowały w okolicach 1011 hPa, co może wpłynąć korzystnie na nasze samopoczucie.

Kierowcy - warto przygotować się na dodatkowe utrudnienia. Już dziś zmieni nam się organizacja ruchu na Szosie Lubickiej w okolicach ulicy Rydgiera. Jeśli jedziemy w stronę Skarpy i chcemy na wspomnianym skrzyżowaniu skręcić w lewo na Rubinkowo - tu warto patrzeć na znaki. Od godziny 10:00 na rondzie na wysokości Rydgiera musimy wybrać wcześniejszy zjazd (pod prąd), wjeżdżamy na przeciwny pas ruchu Szosy Lubickiej by skręcić dopiero w lewo. Taka organizacja ruchu do piątku włącznie.

Mapa MZD Szosa Lubicka/Rydygiera
Autor: MZD w Toruniu