Policja w Gniewkowie

i

Autor: KPP Gniewkowo

Na drogach

Śmierć na drodze. W zderzeniu z samochodem zginął rowerzysta

2023-09-27 11:09

Gniewkowska policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności oraz przyczyny wypadku. Kierujący samochodem zderzył się z mężczyzną z rowerem.

W miniony piątek w godzinach porannych na drodze krajowej numer 15 w miejscowości Ostrowo gmina Gniewkowo doszło do wypadku. Jak informuje asp. szt. Izabella Drobniecka Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu - Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zderzenia samochodu marki Opel z mężczyzną z rowerem. Potrącony zginął na miejscu. To 61-letni mieszkaniec gniewkowskiej gminy.

W tej sprawie prowadzone jest śledztwo mające na celu ustalenie okoliczności wypadku i kto się do niego przyczynił. W związku z tym policja z komisariatu policji w Gniewkowie prosi świadków wypadku o kontakt pod numerem telefonu 47 7522 104 lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu, telefon kontaktowy: 47 7528 210.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE