Skarbnik Torunia rezygnuje z funkcji. Rozstaje się też z pracą w magistracie

2021-01-13 22:56 Magdalena Witt-Ratowska
Prezydent Michał Zaleski i skarbnik Magdalena Flisykowska-Kacprowicz
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Prezydent Michał Zaleski i skarbnik Magdalena Flisykowska-Kacprowicz

Magdalena Flisykowska-Kacprowicz rezygnuje ze stanowiska Skarbnika Miasta. Wiadomo, że swoją decyzję przekazała Prezydentowi Torunia. Tłumaczy ją powodami osobistymi, niezwiązanymi z zawodowymi.

Do ustalenia jest sposób i termin zakończenia pracy. Dlatego na razie toruński magistrat jedynie potwierdza mediom informację, ale nie wydaje jeszcze oficjalnych komunikatów w tej sprawie.

Magdalena Flisykowska-Kacprowicz odpowiada za finanse miasta od 1 kwietnia 2011 roku, choć z Urzędem Miasta związała się już w 2003. Była dyrektorem Wydziału Budżetu i Księgowości, potem zastępcą skarbnika i dyrektorem Wydziału Budżetu i Planowania Finansowego.Po jednogłośnym wyborze przez radnych na stanowisko skarbnika powiedziała:

Dziękuję za ten wybór. To dla mnie ogromny zaszczyt. Dziękuję za zaufanie, jakim mnie Państwo obdarzyliście. Obiecuję, że nie zabraknie mi do tej pracy werwy, siły i serca.

Do tematu wrócimy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

W Piernikarni Mistrza Bogumiła w Toruniu