Są pieniądze na realizacje młodzieżowych marzeń w Toruniu. Projekt strefa ogłasza konkurs!

2021-09-14 9:21

#Projekt Strefa, czyli nowy klub młodzieżowy na Bydgoskim Przedmieściu zaprasza podopiecznych, ale nie tylko do składania wniosków w ramach młodzieżowego budżetu PARTYcypacyjnego. To konkurs mikrograntowy skierowany do grup młodzieżowych, w ramach którego mogą zrealizować swoje samodzielne przedsięwzięcia na rzecz społeczności Bydgoskiego Przedmieścia.

Cztery inicjatywy o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, sportowym lub społecznym będą miały szansę otrzymać dofinansowanie w wysokości 3000 zł brutto na ich realizację. Jak zdobyć grant? Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy opisując swój pomysł na działanie. Wszystkie zgłoszenia będą brały udział w późniejszym głosowaniu. Wygrają cztery pomysły, które zdobędą najwięcej głosów. Mówi Monika Jankowska.

Są pieniądze na realizacje młodzieżowych marzeń w Toruniu. Projekt strefa ogłasza konkurs!

Będzie można zorganizować koncert, warsztaty dla dzieci lub seniorów, zawody sportowe, wystawę prac artystycznych, wspólne odnowienie przestrzeni, spacer przyrodniczy, warsztaty eko i wiele innych!

Nabór zgłoszeń trwa do piątku 24 września. Dzień później zostanie ogłoszona lista projektów, po czym rozpocznie się głosowanie i potrwa ono do końca września. 1 października zostaną ogłoszone wyniki. Najlepsze z nich będą zrealizowane do końca października.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE