"Rajd Tylko Dla Zuchwałych" zawitał do Torunia. Samochodowe klasyki na Rynku Nowomiejskim [GALERIA]

2020-07-31 8:44 Marta Łazarska

Pokazują, że stara miłość nie rdzewieje, a wręcz - prezentuje się pięknie. Trwa ogólnopolski "Rajd Tylko Dla Zuchwałych", w którym biorą udział klasyki samochodowe. II etap imprezy miał swoją metę na Rynku Nowomiejskim w Toruniu. Zobaczcie jak prezentują się wyjątkowe okazy uczestników!

Syrenka, Żuk czy Warszawa. Tych marek nie trzeba przedstawiać. Nie odeszły do lamusa, a stały się wyjątkowymi okazami dla pasjonatów motoryzacji. To tylko kilka kultowych marek, które możemy jeszcze dziś (31.07.) oglądać na Rynku Nowomiejskim w Toruniu. Klasyki motoryzacji przyjechały do nas aż z Jawora. Toruń jest metą II etapu "Rajdu Tylko Dla Zuchwałych".

To impreza, która obrała sobie za cel pokonanie tysiąca kilometrów w 4 dni. Dodatkowo - w wyjątkowej oprawie. W rajdzie biorą udział samochody nie młodsze niż 30 lat. 15 drużyn wykonuje specjalne zadania przygotowane przez organizatorów, jadąc wyznaczoną wcześniej trasą. Metą jest Władysławowo, do którego uczestnicy mają dotrzeć w sobotę (01.08.) około godziny 16:00.

Wczoraj (30.07.) uczestnicy rajdu wjechali na metę, zajmując wschodnią cześć Rynku Nowomiejskiego. Jeszcze dziś między 15:30 a 21:00 będzie okazja, by zobaczyć te wyjątkowe klasyki. Imprezę wspiera Automobilklub Toruński, który również zaprezentował kilka swoich okazów. Sprawdźcie jak wyglądał przyjazd uczestników na metę w galerii, którą znajdziecie nad tekstem.

Lotnisko w Katowicach rozbudowuje się

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.