Przystanek Toruń

i

Autor: Grzegorz Adamczewski

Konkursy

„Przystanek Uczelnia”. Konkurs fotograficzny dla studentów

2023-11-21 10:08

Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu ogłosił konkurs fotograficzny dla studentów „Przystanek Uczelnia”. Mogą w nim wziąć udział studenci szkół wyższych zlokalizowanych na terenie Gminy Miasta Toruń.

Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu co jakis czas ogłasza konkursy dla ucniów i studentów. Tak jest i tym razem. Nowy konkurs fotograficzny Przystanek Uczelnia adresowany jest do studentów szkół wyższych zlokalizowanych na terenie Gminy Miasta Toruń.

Warunki konkursu

By wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie obrazujące podróż na uczelnię. Fotografia konkursowa MUSI zawierać element związany z toruńską komunikacją miejską, np. przystanek, tramwaj, autobus, torowisko itp.

Zdjęcia konkursowe należy przesłać na adres mailowy: [email protected] do dnia 27 listopada 2023 r. W temacie e-maila należy wpisać hasło konkursowe „Przystanek Uczelnia” oraz dołączyć skan wypełnionego i podpisanego przez uczestnika oświadczenia stanowiącego załącznik nr 1 do Regulaminu.

Nagrody

Do wygrania są atrakcyjne nagrody: aparaty natychmiastowe Polaroid i Instax Mini, profesjonalny uchwyt do selfie i bilety semestralne na komunikacje miejską.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE