Przy toruńskich cmentarzach inaczej

i

Autor: www.torun.pl Gdzie zaparkujesz, gdzie nie pojedziesz?

Przy cmentarzach inaczej. Gdzie zaparkujesz, gdzie nie pojedziesz?

2021-10-29 7:51

Zmiany w organizacji ruchu przy toruńskich nekropoliach. Będą obowiązywać już od piątku, od godziny 15.00 do wtorku, 2 listopada do godziny 10.00. Będą one takie same, jak w latach poprzednich.

Gdzieniegdzie możecie mieć problemy z parkowaniem, a zwłaszcza w centrum. W wielu miejscach, przy cmentarzach mamy duże parkingi, również na terenie centrów handlowych i to tam zazwyczaj parkujemy w czasie Dnia Wszystkich Świętych, 1 listopada. O zmianach i organizacji ruchu w pobliżu cmentarzy przy Gałczyńskiego, CCK, Żwirki i Wigury oraz Włocławskiej mówi rzecznik MZD, Agnieszka Kobus-Pęńsko.

Organizacja ruchu w pobliżu cmentarzy w Toruniu

Jeżeli zauważycie niepokojące zdarzenia, a dotyczące dróg i organizacji miejsc parkingowych w pobliżu cmentarzy zadzwońcie – do Pogotowia Drogowego MZD. Numer to 880-526-918. Znajdziecie go też na stronie www.mzd.torun.pl lub TUTAJ. Nad bezpieczeństwem na cmentarzach będą czuwać policja i straż miejska.​

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE