Poniedziałek i wtorek bez opadów, ale idą zmiany w pogodzie

2021-09-13 8:53
Pogoda w Toruniu
Autor: www.pixabay.com Poniedziałek i wtorek na pewno bez opadów

Początek tygodnia już nie tak ciepły, jak dni ubiegłego tygodnia, ale poniedziałek i wtorek jeszcze bez opadów. Parasolki mogą się przydać od środy i kto wie, jak długo. Na termometrach średnio 20 stopni ciepła - informują synoptycy.

Poniedziałek i wtorek na pewno bez opadów. Na termometrach około 20 stopni ciepła. Wyżej będzie tylko we środę, ale od połowy tygodnia parasolki mogą się przydać. We środę, późnym popołudniem i wieczorem może dodatkowo zagrzmieć w Toruniu. I wszystko wskazuje na to, że deszczowo będzie też we czwartek oraz sobotę.

Opady deszczu mogą zapowiadać też i utrudnienia na drogach. Jak jest ślisko - jedziecie wolniej, a to generuje ruch i wydłuża czas waszego przejazdu przez Toruń. Zazwyczaj, zajmuje Wam to pół godziny, ale jadąc przez Centrum - czas ten wydłużają prace na moście im. Józefa Piłsudskiego. Prace do późnej jesieni, do tego czasu musicie uzbroić się w cierpliwość. Problemy napotkacie też na Broniewskiego. Tutaj, remontowane jest torowisko przez co wyłączone są wewnętrzne pasy po obu stronach jezdni. I tu, w zachodniej części Torunia czas przejazdu czasami mocno wydłużony, zwłaszcza w godzinach porannego i popołudniowego szczytu. O modernizacjach więcej - poczytacie na stronach Miejskiego Zarządu dróg w Toruniu.

AQUA Toruń otwarte!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!