Pomaganie porusza. XV Charytatywny Maraton Zumby dla toruńskiego schroniska [AUDIO]

2021-06-23 17:47
Pomaganie porusza. XV Charytatywny Maraton Zumby dla toruńskiego schroniska [AUDIO]
Autor: Materiały organizatora

Tony karmy trafiły do podopiecznych toruńskiego schroniska. To już 15. edycja Charytatywnego Maratony Zumby dla Zwierzaków. Już w najbliższy weekend będzie okazja, by się poruszać i przede wszystkim wesprzeć toruńską placówkę.

To będzie bardzo intensywne południe na toruńskim Rubinkowie. Już w najbliższą niedzielę, 27 czerwca na parkingu przed Gracja Lady Fitness odbędzie się XV Charytatywny Maraton Zumby dla Zwierzaków. Przez trzy godziny będzie okazja, by do niego dołączyć. Biletem wstępu jest dowolna ilość karmy, która trafi do podopiecznych Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu oraz podopiecznych Toruńskiego Towarzystwa Ochrony Praw Zwierząt. Oprócz przysmaku dla psiaków przydadzą się inne gadżety tj. smycze, zabawki, koce czy gryzaki.

Kto może wziąć udział w maratonie? Organizatorka, Paulina Sielska zapewnia, że każdy. Nie musimy ćwiczyć przez całe trzy godziny. Można po prostu dobrze się bawić w rytm muzyki oraz przy animacjach instruktorów.

Na XV Charytatywny Maraton Zumby dla Zwierzaków zaprasza Paulina Sielska

XV Charytatywny Maraton Zumby Dla Zwierzaków odbędzie się w niedzielę, 27 czerwca od godziny 11:00 na parkingu Gracja Lady Fitness przy ulicy Szosa Lubicka 137. Więcej na ten temat przeczytacie także na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE