Politolodzy z UMK 10. raz będą grali razem dla WOŚP [AUDIO]

2021-01-21 11:19
Politolodzy z UMK 10. raz będą grali razem dla WOŚP [AUDIO]
Autor: Screenshot z filmu promocyjnego WNoPiB dla WOŚP

To już dziesiąty raz, kiedy toruńscy studenci grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. ​Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zaprasza do wspólnej zabawy, która ma na celu wesprzeć 29. finał akcji.

Wcześniej jako "WOŚP na WPiSM", od dwóch lat Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie choć pod nową nazwą, cały czas gorąco włącza się w akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To ten moment w roku, kiedy studenci, wykładowcy, absolwenci i przyjaciele wydziału grają do jednej bramki. Choć 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero 31 stycznia, to już teraz można wziąć udział w akcjach przygotowanych przez WNoPiB. W programie e-atrakcje, ale z pewnością, jak co roku - nie zabraknie emocji, świetnych fantów do licytacji i atmosfery, którą organizatorzy będą próbowali przekazać przez łącza internetowe.

Tradycyjna zabawa w OdNowie zostanie przeniesiona do sieci. W piątek (29.01.) od 20:00 impreza taneczna, którą rozkręci "ten sam DJ-a co zawsze". Wszystko to na  wydarzeniu WNoPiB gra i tańczy dla WOŚP. Sobota (30.01.) to dzień sportowych emocji. Odbędzie się turniej skoków narciarskich. Tego dnia każdy może latać jak Adam Małysz w wersji online w grze Deluxe SkiJump 2. Aby wziąć udział w turnieju, należy wpłacić przynajmniej 20 zł na konto eSkarbonki WNoPiB oraz przesłać potwierdzenie przelewu na maila: wnopibdlawosp@gmail.com. Zgłaszać można się jeszcze tylko dzisiaj (21.01.). Więcej na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

WOŚP to też jedyny dzień w roku, kiedy można było wylicytować krawat swojego wykładowcy. Jakie fanty przekazali znani torunianie?

O hitach licytacji i nie tylko opowiedział nam dr Wojciech Peszyński koordynator WNoPiB dla WOŚP

Wszystkie przedmioty wystawione na licytację można znaleźć na platformie Allegro. Aukcje będą trwały do 28 stycznia, do godziny 10:00. Przypomnijmy, że hasło tegorocznego, 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to "Gramy z głową". Wszystkie zebrane środki wspierać będą oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.​ Film promocyjny Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie możecie obejrzeć TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

WOŚP 2021: MZA oddały na licytację... AUTOBUS! Solaris U18 może stanąć na twoim parkingu