Złodziej poszukiwany

Policja szuka złodzieja. Opublikowano wizerunek, czy go rozpoznajesz?

2023-05-26 10:53

Policjanci z Włocławka zwracają się o pomoc w identyfikacji osoby, której wizerunek opublikowaliśmy. Każdy kto rozpoznaje mężczyznę lub może mieć wiedzę co do okoliczności kradzieży sprzętu AGD proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Okradł drogerię

Policjanci z Włocławka prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia 2 szt. elektrycznych maszynek do golenia w sklepie drogeryjnym przy ulicy Kaliskiej 79A we Włocławku. Do przestępstwa doszło 7 marca 2023 roku około godziny 11:30. Od tamtej pory mężczyzna jest poszukiwany i przebywa na wolności.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji we Włocławku, ulica Okrężna 25, telefon numer 47 753 56 39 lub 47 753 56 00.

Informację można przekazać anonimowo!

Sonda
Czy złodzieje powinni być karani surowiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE