Pokaż swoje zdjęcia w toruńskiej galerii. Wystaw się w CSW 2021 [AUDIO]

2021-01-05 10:48
Pokaż swoje zdjęcia w toruńskiej galerii. Wystaw się w CSW 2021 [AUDIO]
Autor: CSW w Toruniu

To dziewiąty raz, kiedy wszyscy amatorzy fotografii będą mogli pokazać swoje prace. Nie trzeba być profesjonalistą, by zawisnąć na ścianach toruńskiego Centrum Sztuki Współczesnej. Cały czas można wysyłać swoje prace w ramach tegorocznej akcji Wystaw się CSW​.

Polaroidy, cyfrowe wydruki na pergaminie a może kolaże? W tym konkursie ogranicza nas tylko wyobraźnia. Jeśli chcecie, by wasze pracy pojawiły się w gmachu Centrum Sztuki Współczesnej - najwyższa pora, by przejrzeć swoją kolekcję zdjęć. Na "Wystaw się w CSW 2021" możecie wysłać 6 prac. Ich tematyka, rozmiar oraz format jest dowolny. Nie ogranicza nas także czas ich zrobienia - nie muszą pochodzić z ubiegłego roku, a także nie mają być zrobione specjalnie do konkursu. Ten skierowany jest do osób pełnoletnich.

O Wystaw się w CSW 2021 opowiedziała nam Lilia Kaletowska, koordynatorka wydarzenia

Swoje prace wraz z wypełnionym formularzem możecie składać drogą mailową  na adres wystawsie@csw.torun.pl do 22 stycznia. Specjalna komisja wyłoni te, które przejdą do II etapu. 8 marca dowiemy się czyje prace pojawią się na tych samych ścianach Centrum Sztuki Współczesnej, w którym swoje dzieła pokazywali Natalia LL, Marina Abramovic, David Lynch i wielu innych. Regulamin oraz wszelkie niezbędne informacje znajdziecie także TUTAJ.

Jeżeli chcecie zobaczyć wystawę z 2020 roku, to jest ona dostępna w wersji online na platformie zwiedzania CSW w Toruniu. Więcej na temat prac ubiegłorocznego laureata konkursu, Baltazara Fajto, przeczytacie w naszym materiale poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE