Pit Bike w ten weekend pojadą w Bydgoszczy. Przed nami III runda Pucharu Polski

2021-07-28 13:44

Zawodnicy Pucharu Polski Pit Bike SM odliczają dni i godziny do startu w Bydgoszczy. III runda zawodów rozgrywanych na torach asfaltowych odbędzie się w ten weekend na bydgoskim Kartodromie. Obiekt bardzo dobrze znany zawodnikom, może przynieść ciekawe zwroty akcji.

III runda Pucharu Polski Pit Bike SM już w ten weekend w Bydgoszczy. Zmagania zawodniczek i zawodników będziecie mogli zobaczyć na bydgoskim Kartodromie. W zawodach udział biorą nie tylko chłopcy, czy dorastający mężczyźni, ale też coraz częściej płeć piękna, która coraz mocniej zaznacza swoją obecność w męskim na ogół świecie motorsportu.

Pit Bike wyrósł na prężną i co najważniejsze bezpieczną dziedzinę motorsportu, a przede wszystkim spełniającą oczekiwania dzieci i ich rodziców. Dolny próg wiekowy, to osiem lat – zauważa Żaneta Lipińska.

Pit Bike w ten weekend pojadą w Bydgoszczy

Wstęp dla publiczności jest bezpłatny, a informacje i zapisy na www.otopit.pl.

III runda rozegra się zatem w ostatni weekend lipca na bydgoskim Kartodromie, a wielki finał zmagań zaplanowano na 10 października na Awix Racing Arenie w Toruniu. W międzyczasie zawodników czekają jeszcze sierpniowe, najbardziej prestiżowe w stawce - Mistrzostwa Polski.​

Patronem medialnym ogólnopolskiego cyklu zawodów Pit Bike w Pucharze Polski jest Radio Eska.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!