Olender Beach Volley Club zaprasza na piasek

i

Autor: CSiR Olender/FB Turnieje w plażowej piłce siatkowej w tym roku w CSiR Olender

Olender Beach Volley Club zaprasza na piasek

2022-05-18 14:24

Jeżeli kochacie plażową piłkę siatkową – to mamy dla Was dobre wiadomości. Oprócz toruńskiej Plaży Gotyku, organizację zawodów w randze mistrzowskiej zapowiada podtoruńskie Centrum Sportu i Rekreacji Olender w Wielkiej Nieszawce.

Oprócz rozgrywek wojewódzkich – nie zabraknie tych, sygnowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej – informuje prezes, Piotr Ratke. Na boiskach zobaczymy jednak nie tylko zawodowców. Z obiektu na co dzień korzystają mieszkańcy gminy, a wkrótce naukę rozpoczną tu młodzi adepci tej dyscypliny sportu. Jeszcze przed sezonem na boiskach wysypano ponad 100 ton świeżego piasku. Zawodów w randze mistrzostw, sygnowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej - na pewno nie zabraknie - informuje z kolei prezes Olender Beach Volley Club, Marcin Jagodziński.

Turnieje w plażowej piłce siatkowej w tym roku w CSiR Olender

Pomimo, że większość elementów techniki występuje zarówno w hali, jak i na plaży, to jednak plażowa piłka siatkowa posiada odrębne, zmodyfikowane przepisy gry. Ta, odbywa się na otwartej przestrzeni, a dodatkową trudność stanowi tor lotu piłki lub też nieoczekiwane zmiany jej prędkości i kierunku spowodowane wiatrem.​ Więcej o tegorocznych rozgrywkach znajdziecie na facebookowym profilu Olender Beach Volley Club - TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE