Panda mała, Bezogonek, w toruńskim Ogrodzie Zoobotanicznym

i

Autor: Magdalena Witt-Ratowska Panda mała, Bezogonek, w toruńskim Ogrodzie Zoobotanicznym

Ogród Zoobotaniczny w Toruniu nie robi sobie wolnego w święta. Warto tu zajrzeć [WIDEO]

2020-12-22 15:04

Zima przywitała Toruń deszczem i dodatnimi temperaturami. I raczej nie czekają nas białe święta. Za to opadów ma być mniej. Może więc znajdzie się okazja do wizyty w Ogrodzie Zoobotanicznym przy ulicy Bydgoskiej. Placówka pozostaje otwarta we wszystkie dni świąteczne. Nie zabraknie też "żywej szopki".

Do toruńskiego Ogrodu można zajrzeć o każdej porze roku. Nam w weekend udało się złapać tam sporo słońca. I jeżeli pogoda dopisze, to warto wybrać się tam w święta.

Placówka jest otwarta codziennie, do połowy marca w godzinach od 10.00 do 16.00. Ale tylko teraz obejrzymy szopkę bożonarodzeniową. Wiata jest gotowa. Są choinki, lada moment pojawią się drewniane figury oraz zwierzęta, które na kilka godzin opuszczają swoje zagrody.

Czynna jest również ptaszarnia i herpetarium, jednak tu obowiązują limity osób, które mogą wejść jednocześnie do środka. Poza tym na terenie całego Ogrodu Zoobotanicznego trzeba nosić maseczki ochronne.

Początek zimy w Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu

Mimo pandemii, Ogród prowadzi transfery zwierząt. Jesienią do Torunia przybyły taraje Tim i Tommy - więcej TU, a teraz placówkę opuściła samica pancernika:

Jeżeli jesteście ciekawi pogody na święta - przypominamy TU.

Jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy? Piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Niesiołowskiego 24 to najbardziej świąteczny blok na toruńskim Rubinkowie:

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE