Policja szuka świadków wypadku w Łysomicach

i

Autor: M.Witt-Ratowska

Nocna tragedia pod Toruniem. Policja poszukuje świadków

2020-12-21 10:26

Tuż przed północą doszło do tragedii na ulicy Warszawskiej w Łysomicach. Samochód osobowy uderzył w drzewo, zginęła jedna osoba. W aucie było jeszcze dwóch mężczyzn, ale ich obrażenia nie wymagały pomocy szpitalnej. Teraz toruńska policja ustala, kto kierował i jak doszło do wypadku.

Na razie wiadomo, że osobowy renault megane jadąc od strony drogi krajowej nr 91 w kierunku Grębocina zjechał nagle na pobocze i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło minionej nocy, około 23.30, na drodze wojewódzkiej 552 w Łysomicach. To ulica Warszawska, przy której są posesje, ogrodzenia, chodnik.

Zginął pasażer auta. Jak informuje oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, to mężczyzna w wieku 40-45 lat. Trwa ustalanie jego tożsamości. Samochodem podróżowały w sumie trzy osoby.

Dwóch mężczyzn, którzy przeżyli zderzenie to obcokrajowcy. Nie wymagali hospitalizacji. Teraz funkcjonariusze weryfikują, który z nich był kierowcą i ustalają tożsamość denata. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności, przebieg i przyczyny tego wypadku

- mówi asp.Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Policja apeluje również do świadków wypadku o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112.

Czym jeździ Ronaldo, a czym Lewandowski? | ESKA XD - Prosto z salonu #12

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE