Mglisty poranek w Toruniu. Kierowcy, zachowajcie wyjątkową ostrożność [Pogoda w Toruniu]

2021-09-22 6:30
Mglisty poranek w Toruniu. Kierowcy, zachowajcie wyjątkową ostrożność
Autor: pixabay.com

Nieco cieplejszy poranek w Toruniu, jednak kierowcy muszą przygotować się na niełatwe warunki do jazdy. Szczególnie gęsta mgła po wschodniej części miasta. Zachowajcie wyjątkową ostrożność.

Dziś torunianie mogą liczyć na nieco cieplejszy poranek w mieście. Temperatura z rana to okolice 6 stopni. Maksymalne odczyty to do 14 stopni. Na jezdniach jest jeszcze ślisko po wczorajszym deszczu więc kierowcy - jedźcie ostrożnie. Po wschodniej części miasta. szczególnie na ulicy Skłodowskiej-Curie pojawiła się intensywna mgła, która może wpływać na widoczność na trasie. Zdejmijcie nogę z gazu.

Samochód nie odpalił albo chcecie po prostu przejechać się do pracy komunikacją miejską? Dziś macie do tego świetną okazję. Toruń włączył się ponownie w obchody Europejskiego Dnia Bez Samochodu. Oprócz zachęcania do przesiadania się na inną formę transportu, miasto pozwala dziś na bezpłatne podróżowanie komunikacją miejską. Wystarczy mieć przy sobie ważny dowód rejestracyjny naszego pojazdu oraz dowód osobisty. Ponadto na Rynku Nowomiejskim dziś sporo atrakcji. Więcej o nich piszemy poniżej.