Góra klocków LEGO dla chorego w Toruniu. Kosmiczna Droga Do Gwiazd zachęca do zbiórki [AUDIO]

i

Autor: pixabay.com

Góra klocków LEGO dla chorego w Toruniu. Kosmiczna Droga Do Gwiazd zachęca do zbiórki [AUDIO]

2020-12-11 17:23

Niepotrzebne klocki, pluszaki lub inne zabawki mogą wywołać wielki uśmiech u najmłodszych. Dobrze wie o tym toruńska fundacja Kosmiczna Droga Do Gwiazd, która kolejny raz zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w specjalnej zbiórce.

Klocki lego, pluszaki, samochodziki - wszystko to, co niepotrzebne może wywołać uśmiech u innych dzieci. Z akcją zbiórki takich fantów dla szpitala dziecięcego ruszyła po raz piąty Fundacja Kosmiczna Droga Do Gwiazd. Góra klocków Lego dla chorego to okazja, by zrobić przedświąteczne porządki w zabawkach naszych dzieci lub nietrafiony prezent przekazać w drugie, dobre ręce.

Posłuchaj, co o akcji opowiedział nam Wiesław Laskowski z Fundacji Kosmiczna Droga Do Gwiazd

Zbiórka trwa do 30 stycznia 2021 roku. Poniżej znajdziecie punkty, w których możecie zostawiać wszystkie zabawki. Te później trafią do nowych właścicieli i z pewnością wywołają ogromny uśmiech

  • TOYOTA Bednarscy Toruń ul. Marii Skłodowskiej - Curie 1/3
  • Sklep Camaro Moda ul. Świętej Katarzyny 15
  • Market Perełka Toruń ul. Ceramiczna 2
  • Piekarnia - Cukiernia - B.K.Rumińscy wszystkie sklepy
  • Madziula Sklep Wielobranżowy ul. Fałata 33a

Jeśli posiadacie większą ilość klocków lub innych zabawek - możecie także kontaktować się z Fundacją Kosmiczna Droga Do Gwiazd, która odbierze fanty i przekaże je dzieciakom. Więcej na ten temat znajdziecie na ich profilu na Facebooku.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Mikołaj odwiedził podopiecznych i pracowników Szpitala Specjalistycznego dla Dzieci i Dorosłych w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE