GATOmeeting w Toruniu. Zawodnicy będą wspinać się w nocy [AUDIO]

i

Autor: Lidia Krakowiak/GATO Centrum Wspinaczkowe

GATOmeeting w Toruniu. Zawodnicy będą wspinać się w nocy [AUDIO]

2022-06-21 17:02

Kibicowanie, by trzymali się mocno będzie tu miało inne znaczenie. Już w najbliższy piątek (24.06.) wystartują zawody w boulderingu i to na świeżym powietrzu. Imprezie GATOmeeting nawet upały niestraszne, ponieważ będzie to nocna wspinaczka.

Po baldach do celu - to z pewnością maksyma każdego, kto spróbował swoich sił w boulderingu. Miłośnicy wspinaczki będą mogli sprawdzić się podczas GATOMeeting już w najbliższy piątek (24.06.). To impreza, która kierowana jest dla wszystkich - tych młodszych i starszych.

Nasze doświadczenie ze ścianką też nie ma większego znaczenia. Poziomy trudności poszczególnych tras i ich różnorodność sprawią, że sięgniemy szczytu niezależnie od naszych umiejętności. Niestraszne będą z pewnością upały. Impreza startuje o godzinie 20:00, później przez 3 godziny wspinacze będą zdobywali ściankę w okolicach Areny Toruń.

POSŁUCHAJ Na czym polega bouldering, kiedy bywa trudniejszy oraz czy torunianie chętniej chwytają za balda?

Po podliczeniu wszystkich punktów, około 23:30 poznamy najlepszych zawodników i zawodniczki. Dla wszystkich przewidziano loterię fantową oraz grillowanie. Więcej na temat wydarzenia znajdziecie na oficjalnym Facebooku imprezy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE