Filip Wracaj i Koncert dla Baśki. Oni potrzebują Waszej pomocy! [AUDIO, WIDEO]

2021-01-27 11:13 Mariusz Luda
Filip Wracaj i Koncert dla Baśki. Oni potrzebują Waszej pomocy!
Autor: www.pixabay.com Jeżeli możesz - pomóż! Nie bądź obojętny!

Początek roku to czas, kiedy jak bumerang powraca temat rozliczeń z fiskusem, a wraz z nim możliwości odliczeń jednego procenta z Waszego podatku. Z pieniędzy tych korzystają Organizacje Pożytku Publicznego (OPP), ale i zwykli-niezwykli ludzie. Warto z takiej możliwości skorzystać, bo nas to nic nie kosztuje, a dla innych jest szansą na powrót do zdrowia, realizację zadań, celów, a czasem marzeń. I choć z możliwości przekazania jednego procenta korzysta już zdecydowana większość podatników, to potrzeb jest nadal bardzo dużo, bo wiele jest dramatów ludzkich. Nie bądźmy obojętni!

BASIA

To będzie wyjątkowy koncert dla Basi. Mocne brzmienia mają dodać jej sił w walce z rakiem. Musi tę walkę wygrać, bo jest potrzebna dwójce niepełnoletnich dzieci. Syn Aleksander jest dzieckiem autystycznym, uczniem Zespołu Szkół nr 31 w Toruniu, dlatego placówka w której cały czas aktywnie się udzielała – teraz chce jej pomóc organizując wyjątkowy koncert. Mocne, rockowe brzmienia usłyszycie na Facebooku już 7 lutego, w samo południe.

Przyjaciele utworzyli już grupę licytacyjną, dodatkowo utworzona jest też skarbonka, na którą bezpośrednio można wpłacać pieniądze. Wiadomo, że cały dochód z koncertu zasili właśnie jej konto. Mówią w naszym materiale wideo wicedyrektor SP nr 31 w Toruniu, Anna Barwik oraz Linda Olszewska. Posłuchaj:

Zagrają koncert dla Basi Sut

TUTAJ znajdziecie link do grupy Licytacje dla Baśki, a TUTAJ do skarbonki. Koncert już 7 lutego w samo południe na Facebooku i stronie ZS nr 31 w Toruniu.

FILIP

Ma dopiero 25 lat i w kwietniu uległ ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. Na powrót do zdrowia czeka rodzina, czeka na niego też dwuletni synek. Potrzebna jest bardzo intensywna rehabilitacja. Filip Dudek potrzebuje waszego wsparcia. Wspomóż go jednym procentem z waszego podatku.

Koszt miesięcznej rehabilitacji wynosi około 25 - 30 tysięcy złotych i przewyższa możliwości finansowe najbliższych. Pomimo, że stoczył już nie jedną walkę o życie - aktualnie jego stan określany jest jako świadomy z ogromnym potencjałem, komunikuje się za pomocą mrugnięcia oczami lub delikatnym kiwnięciem głowy, delikatnie się uśmiecha. Walka o powrót do zdrowia trwa w łódzkim Centrum Neurorehabilitacji "Gołębi Dwór" im. Profesora Jana Talara. Rodzina prosi o pomoc. W sieci ruszyła zbiórka pieniędzy. Ciocia, Patrycja Bajerska od lat związana z toruńskim środowiskiem sportowców zebrała na licytacje bardzo ciekawe rzeczy od znanych i lubianych: koszykarzy, żużlowców i wielu, wielu innych...

„Wierzymy, że Filip do nas wróci” - mówią mama, Ilona Dudek oraz Patrycja Bajerska.

Filip potrzebuje intensywnej, ale bardzo drogiej rehabilitacji. Wspomóż go 1% z podatku.

Jeżeli chciałbyś wesprzeć Filipa w powrocie do zdrowia swoim jednym procentem - numer KRS znajdziecie na Fecebook’owym profilu Filip Wracaj!

25-letni Filip potrzebuje drogiej i intensywnej rehabilitacji. Przekaż swój 1% z podatku. To niewiele, a wielu czeka na ten gest!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!