Fifi-vs-Hunter. W sobotę wyjątkowy bieg dla dziecka w Toruniu!

2021-09-16 7:43

W sobotę, wokół Motoareny w Toruniu pobiegnie 2 biegaczy, którzy zadeklarowali dystans 50 km. Wy też możecie spróbować swoich sił w tym ważnym biegu. Bardzo ważnym, bo dla półtorarocznego Filipka. Fifi walczy z Zespołem Huntera.

Zespół Huntera doprowadza do stopniowej niewydolności narządów i organizmu. Najnowsze badania pokazują, że przeszczep daje nadzieje, jeżeli zostanie wykonany do 19 miesiąca życia. Rodzice i rodzina oraz przyjaciele Filipka walczą z czasem! Bieg i sobotni piknik rodzinny mają pomóc Filipowi w odnalezieniu bliźniaka genetycznego. Mówią rodzice, Patrycja i Paweł.

Fifi-vs-Hunter. W sobotę wyjątkowy bieg dla dziecka w Toruniu

Biegowi będzie towarzyszyć piknik dla przyjaciół Filipka. Nie zabraknie gier i zabaw, treningów z trenerami personalnymi, maratonu zumby, koncertu, pokazów OSP, kiermaszu ciast oraz licznych licytacji. Będzie też grill. Bieg wokół Motoareny oraz piknik dla przyjaciół Filipka w sobotę, od 10.00 do późnego popołudnia, choć sam bieg wystartuje o poranku. Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku – Fifi-vs-Hunter.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!