Festiwal Balonowy Kujaw i Pomorza już wkrótce nad głowami mieszkańców regionu. Gdzie oglądać pokazy?

i

Autor: pixabay.com

Festiwal Balonowy Kujaw i Pomorza już wkrótce nad głowami mieszkańców regionu. Gdzie oglądać pokazy?

2021-07-05 8:28

Dwadzieścia balonów, cztery miasta i mistrzowska obsada. W najbliższą środę (07.07.) warto patrzeć w niebo. W ramach Festiwalu Balonowego Kujaw i Pomorza czekają nas pokazy balonowe, które codziennie zachwycą mieszkańców regionu.

Od 2016 roku Grupa HiFly dba o to, by mieszkańcy kujawsko-pomorskiego mogli przez kilka godzin pochodzić z głową w chmurach. To nie tylko okazja, by podziwiać balonowe show, ale i śledzić zmagania najlepszych pilotów z wielu zakątków Polski. Zawodnicy będą startować z wielu miejsc, jednak ostatecznie to pogoda zdecyduje gdzie wzniosą się w niebo. W tej edycji udział biorą nie tylko pasjonaci lotnictwa i baloniarstwa, ale i wielokrotni Mistrzowie Polski, reprezentanci naszego kraju na zawodach międzynarodowych, m.in. Arkadiusz Iwański, Bartek Nowakowski czy Zbigniew Jagodzik.

Pokazy odbywać będą się od środy do soboty. Między godziną 18:00 a 20:00 planowany jest przelot nad miastem. Około 20.30 mieszkańcy będą mogli podziwiać pokazy ognia, światła i muzyki w towarzystwie JumpFire Fireshow. W planach są także rozmaite warsztaty, animacje i poczta balonikowa. Gdzie będziecie mogli wziąć udział w imprezie?

07.07. - Lipno

08.07. - Golub-Dobrzyń

09.07. - Rypin

10.07. - Skępe

Szczegóły znajdziecie na oficjalnym profilu organizatora - Grupy HiFly

W Piotrkowie Trybunalskim odbył się II Balonowy Fly Fest
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE