Eska Summer City w CSiR Olender. Na sportowo i ze śpiewem! [AUDIO]

2021-08-02 14:50
ESC w CSiR Olender
Autor: Paulina Załęska/Radio Eska Sara Pach w kąpieli. Tak relaksuje się ze swoimi podopiecznymi!

Nasz wakacyjny patrol Eska Summer City tym razem gościł w Centrum Sportu i Rekreacji Olender w Wielkiej Nieszawce. Tutaj, zanim się wskoczy do basenu – można najpierw zagrać w siatkową piłkę plażową, pojeździć na desce czy rolkach, wytopić się w saunie...a później popływać lub dać się ponieść wirom jacuzzi.

Nie zabrakło dobrej zabawy, radości i słonecznych uśmiechów oraz...naszych pomarańczowych gadżetów Radia Eska z limitowanej edycji spod znaku słońca i czasu wakacyjnego odpoczynku. Rozmawialiśmy z tymi starszymi i nieco młodszymi, którzy właśnie tak spędzają swoje wakacje. Spotkaliśmy tam toruńską wokalistkę i instruktorkę śpiewu, która po ciężkiej pracy, tak właśnie relaksuje się ze swoimi uczniami. Po zaplanowanej wędrówce po polskich Tatrach wraca do nagrywania kolejnej płyty. Udało nam się zarejestrować nie tylko szum wody, ale i śpiew z wakacyjną nutą w tle. Podobało się i to bardzo! Posłuchajcie koniecznie naszej relacji!

ESC w Centrum Sportu i rekreacji Olender. Posłuchaj naszej relacji!
AQUA Toruń otwarte!

Relacji po wizycie naszego radiowego patrolu Eska Summer City słuchajcie w Radiu Eska Toruń 104,6FM!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!​