Egzaminy odwołane. Toruński WORD dołącza do protestu

2022-07-06 20:05
Egzaminy odwołane. Toruński WORD dołącza do protestu
Autor: Google Street View

Uskarżają się na bezduszność systemu i domagają się podwyżek płac. Egzaminatorzy Ośrodków Ruchu Drogowego od poniedziałku prowadzą ogólnopolski protest.

Do egzaminatorów Ośrodków Ruchu Drogowego, którzy w poniedziałek zaczęli ogólnopolski protest dołączają kujawsko-pomorscy przedstawiciele tego cechu. Na stronie internetowej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu czytamy, że wszystkie egzaminy zaplanowane na czwartek 7 lipca zostały odwołane. Do ogólnopolskiego protestu dołączyli egzaminatorzy z ośrodka w Toruniu i Grudziądzu. 

Jak dowiedzieliśmy się na infolinii WORD-u, wszyscy ci, którzy mieli terminy egzaminów ustalone na czwartek, mogą kontaktować się bezpośrednio z ośrodkami w celu ustalenia nowego terminu – nie jest konieczna ponowna rejestracja w systemie Infocar.

Jak dotąd odwołane zostały jedynie egzaminy w czwartek, jednak niewykluczone, że protest egzaminatorów przedłuży się. Zgodnie z aktualnymi zapowiedziami, ogólnopolski strajk ma potrwać nie dłużej niż do końca tygodnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE