Dzieci się nie nudzą, czyli...półkolonie w toruńskich szkołach - SP 23

2021-01-13 22:49 Mariusz Luda
Dzieci się nie nudzą, czyli...półkolonie w toruńskich szkołach - SP 23
Autor: www.pixabay.com Ferie zimowe do 17 stycznia 2021

Duże zainteresowanie półkoloniami w toruńskich szkołach. W jednej grupie zimowy czas wypoczynku może spędzać maksymalnie 12 osób. Wszędzie jest komplet lub prawie komplet.

Jedną z pięciu toruńskich szkół, które zorganizowały dzieciom ferie jest Szkoła Podstawowa nr 23. Tutaj utworzono aż cztery grupy, w sumie to 46 podopiecznych. "W tym roku powierzyliśmy przeprowadzenie ferii zimowych harcerzom. To oni zajmują czas najmłodszym ucząc poprzez zabawę, choć ferie to zdecydowanie czas zabawy" – informuje dyrektor, Iwona Muszyńska.

Organizację atrakcji szkoła powierzyła harcerzom z 1-go Gdańsko-Kociewskiego Hufca Harcerek „Więźba”. Jest dużo ruchu, są spotkania z ciekawymi ludźmi, zajęcia plastyczne i wiele, wiele innych… mówi komendantka i harcmistrzyni, Kamila Flis.

Zajęcia dla najmłodszych zorganizowali w tym roku harcerze

Ferie zakończą się w najbliższą niedzielę (17.01), ale dla wielu uczestników przygoda z harcerstwem zapewne będzie trwać nadal…

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Masowe testowanie nauczycieli klas 1-3 w Toruniu