Dwie osoby zginęły pod Toruniem. Policja szuka świadków wypadku [ZDJĘCIA]

2020-09-08 19:44 MWR

Tragiczny poranek na S10 tuż przed zjazdem do Torunia. Zderzyły się trzy samochody, dwie osoby zginęły na miejscu, jedna została ranna. Utrudnienia na S10 w tym miejscu trwały do wczesnych godzin popołudniowych. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku i apeluje o kontakt do wszystkich, którzy byli jego świadkami.

Informację o zdarzeniu służby otrzymały o 8.12. Na trasie S10 w okolicach węzła z drogą krajową nr 15 zderzyły się dwa samochody, trzecia osobówka miała pośredni udział w tym zdarzeniu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym nissanem qashqai 55-latek, jadąc od strony Bydgoszczy z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z lexusem i toyotą. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł kierowca nissana oraz 80-letnia pasażerka tego auta - informuje asp.Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Przyczyny wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. I apelują do świadków zdarzenia o kontakt - osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP przy ul. Grudziądzkiej 17, telefon 47 754 26 07 lub 112.

Kujawsko-pomorscy policjanci doskonalą jazdę na motocyklach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.