Policja

i

Autor: Radio ESKA

Dokonała napadu. Jest poszukiwana przez policję!

2022-09-29 11:30

Policjanci z Komisariatu w Chełmży (pow. toruński) poszukują kobiety, która w Kuczwałach napadła na prywatne mieszkanie. Jej łupem padł portfel z gotówką. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej kobiety.

Policjanci z Komisariatu w Chełmży (pow. toruński) poszukują sprawczyni rozboju, do jakiego doszło 7 lipca 2022 roku w miejscowości Kuczwały (wieś w gminie Chełmża). Kobieta weszła do mieszkania pokrzywdzonej, odepchnęła ją tak silnie, że ta przewróciła się i z szafki ukradła portfel z gotówką. Jej łupem padło kilkaset złotych. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawczyni poruszała się srebrnym samochodem typu kombi najprawdopodobniej marki Citroen. Towarzyszyła jej druga kobieta.

Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tej sytuacji lub mają wiedzę o tożsamości sprawczyni o kontakt z Komisariatem Policji w Chełmży, ul. Sądowa 2, tel. dyżurny 47 754 42 00 lub 112 (nr sprawy Ldz. KP Ch-3468/22/MF).

Informacje można przekazać anonimowo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE