Deszczowo do soboty. I chłodno!

2021-09-16 8:05
Deszczowo do soboty i chłodno!
Autor: www.pixabay.com Przyda się ciepły swetr, a może nawet lżejsza kurtka

Do sobotniego poranka mogą się przydać parasole w Toruniu. Będzie też zdecydowanie chłodniej. Jeszcze tylko dziś (czwartek) temperatura w okolicach 20 stopni Celsjusza, ale już w weekend może być zdecydowanie chłodniej. Na termometrach około 12 stopni powyżej zera.

Po chłodnym i deszczowym poranku temperatura popołudniu w Toruniu zacznie się podnosić, ale jeszcze tylko dziś (w czwartek, 16.09) temperatura na toruńskich termometrach sięgnie 20 stopni Celsjusza. Później będzie już tylko niżej, w weekend około 12 stopni powyżej zera. Przydadzą się więc: cieplejszy swetr lub lżejsza kurtka, być może szalik lub chusta. Przydadzą się na pewno parasolki i to do soboty włącznie. Będzie przelotnie padać, w piątek może zagrzmieć - informują synoptycy.

Jak popada - noga z gazu, bo mniejsza prędkość przy śliskich nawierzchniach jest gwarancją wyższego bezpieczeństwa. O poranku lub w godzinach popołudniowych i tak się nie rozpędzicie, bo ciasno i czasami niemałe problemy. Zapewne tam, gdzie remonty. A pomarańczowo na moście im. Józefa Piłsudskiego i na Broniewskiego. Tutaj, czekają na was zmiany w oznakowaniu i reorganizacja w ruchu. Jeżeli podążacie na ważne spotkanie, a może do pracy - zarezerwujcie sobie dodatkowe minuty, bo mogą się przydać. Zwłaszcza w centrum Torunia. Czas waszego przejazdu przez miasto w godzinach porannego i popołudniowego szczytu sięga nawet 40 minut! Szerokiej i bezpiecznej drogi!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!