Tarnów policja

i

Autor: Radio ESKA

Co się z nią stało? Policja prowadzi poszukiwania w regionie

2022-10-04 11:21

Trwają poszukiwania 16-letniej Anny Czerniejewskiej, która pod koniec lipca 2022 roku uciekła z letniego obozu w okolicy Sępólna Krajeńskiego. Policja prosi o wsparcie i rozpowszechnianie informacji o prowadzonych poszukiwaniach młodej dziewczyny.

Poszukiwania nieletniej prowadzą policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu. Do zaginięcia doszło 29 lipca 2022 roku, gdy przebywając w miejscowości Kujanki koło Sępólna Krajeńskiego nastolatka samowolnie oddaliła się w nieznanym kierunku i słuch po niej zaginął. Sytuacja jest dramatyczna, gdyż od ponad dwóch miesięcy nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz znajomymi. Bliscy zaginionej apelują o pomoc w poszukiwaniach. Policja dodaje, iż zaginiona nieletnia może używać fałszywych danych.

Zaginiona Anna Czerniejewska to 16 letnia dziewczyna o ciemnych oczach , wzrostu 158 cm, w chwili zaginięcia miała ciemne proste włosy średniej długości.

Cechy charakterystyczne:

- liczne małe tatuaże na całym ciele,

- kolczyki w uszach i nosie.

Policjanci z komisariatu Toruń-Śródmieście proszą o kontakt wszystkie osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia. Zgłoszenie można wnieść bezpośrednio do toruńskiego komisariatu przy ulicy PCK 2 lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112 lub pisząc na adres email: [email protected].

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE