Bieg uliczny

i

Autor: Pixabay Zmiany w ruchu ze względu na biegi uliczne

Zmiany w ruchu

Biegi ulicami Torunia. Sprawdź, gdzie będą utrudnienia!

2023-03-31 9:21

Od minionej soboty, 25 marca w Toruniu trwają IX Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters Toruń 2023. W tym tygodniu odbywają się również imprezy towarzyszące na świeżym powietrzu. Z tego względu będą zmiany w ruchu ulicznym. Warto zapoznać się z rozpiską zmian.

29 marca (środa) Bieg na dystansie 10 km w ramach IX Halowych Mistrzostw Świata

  • początek imprezy: 9.00
  • zakończenie: 14.00

Trasa biegu: ul. Bema Arena Toruń w kierunku ul. Szosa Chełmińska na wschodnią jezdnię, lewym pasem ruch, pomiędzy ulicami Warzywną a ul. Bartniczą nawrót i dalej drogą rowerową w kierunku Torunia. Na ul. Pawiej uczestnicy wbiegną na zachodnią jezdnię ul. Szosa Chełmińska.

31 marca (piątek) Chód sportowy 10 km w ramach IX Halowych Mistrzostw Świata

  • początek imprezy: 8.30
  • zakończenie: 17.25

Trasa biegu: start stadion przy ul. Bema, drogą rowerową w kierunku placu Hoffmana, północną jezdnią ul. Bema w kierunku stadionu. Uczestnicy chodu wykonają 6 okrążeń. Meta na stadionie przy ul. Osmańskiego.

1 kwietnia (sobota) Półmaraton w ramach IX Halowych Mistrzostw Świata

  • początek imprezy: 9.00
  • zakończenie: 14.00

Trasa biegu: start ul. Bema Arena Toruń w kierunku ul. Szosa Chełmińska na wschodnią jezdnię, lewym pasem ruch do granic administracyjnych miasta, a następnie drogą wojewódzką nr 553 do skrzyżowania (Świerczynki-Kowróz) uczestnicy skręcają w lewo do kościoła w Świerczynkach i wbiegają na drogę rowerowa w kierunku Torunia. Na ul. Pawiej wbiegają na zachodnią jezdnię ul. Szosa Chełmińska na lewy pas. Dalej ul. Szosa Chełmińska do ul. Bema, meta na wysokości Hali Widowiskowej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE