Biedronka

i

Autor: Flickr/zdjęcie poglądowe

Zakupy

Aplikacja Moja Biedronka zaskakuje użytkowników. Konkretne zniżki dla klientów!

2023-05-12 8:33

Jeden z najpopularniejszych dyskontów w Polsce - Biedronka wypuściło nową aplikację promocyjną. Promocje w Biedronce będą teraz dostępne dla klientów częściej. Duże promocje będzie można dostać dwa razy dziennie. W nowej aplikacji Biedronki trzeba potrząsać telefonem, aby odblokowywały się promocje.

Nowa aplikacja Biedronki

Biedronka w zeszłym roku zaprezentowała swoją nową aplikację. Jedną z nowych możliwości w temacie promocji jest tzw. shakeomat. O co chodzi? To bardzo proste. Aby uruchomić opcję promocyjną aplikacji Biedronki, należy uruchomić aplikację, kliknąć w baner i potrząsnąć telefonem tak, aż zobaczymy dedykowaną promocję.

Każdego dnia na klientów Biedronki czekają nowe promocje! Codziennie oferty promocyjne są inne. Do 6 lutego ta promocja dzienna była tylko jedna. Obecnie Biedronka daje już dwie promocje! Więc z shakeomatu będzie można teraz korzystać dwa razy dziennie.

Popularna aplikacja

Według danych statystycznych, z aplikacji Biedronka korzysta codziennie 9 na 10 użytkowników aplikacji. Klienci od maja zeszłego roku zaoszczędzili na zakupach ponad 1,7 miliarda złotych! Co ciekawe, oprócz promocji na towary, klient może otrzymać też vouchery na różne kwoty pieniężne.

Obecnie liczba korzystających z aplikacji Moja Biedronka wzrosła do 15 milionów osób. Program lojalnościowy Biedronki jest obecnie największym w Polsce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE