Zobacz Tarnów z lotu ptaka! Licytacja dla WOŚP

2022-01-26 15:10
BushCat
Autor: Justyna Świderska Można wylicytować przelot nad Tarnowem

To może być życiowa przygoda, albo niezwykły prezent. Tarnowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspólnie z Aeroklubem Ziemi Tarnowskiej, w ramach tegorocznego Finału WOŚP licytują przelot nad miastem. Każdy może wygrać i pospacerować w chmurach!

Będzie można zobaczyć Tarnów z lotu ptaka. Półgodzinny przelot nad miastem to jedna z licytacji w ramach tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnowie. Zwycięzca będzie pasażerem ultralekkiego samolotu Bushcat. W ramach nagrody będzie mógł wykonać przelot nad miastem, albo wspólnie z pilotem wyznaczyć wybraną przez siebie trasę.

- To może być wyjątkowe przeżycie, zwłaszcza dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie latał. Polecimy samolotem ultralekkim typu BushCat. Latanie nim jest barzo bezpieczne, przypomina jazdę samochodem. Jeżeli przelot udałoby się zrealizować jakoś niedługo, w tych zimowych dniach, to widoki rzeczywiście będą wspaniałe – zapewnia pilot – Stanisław Kaczor.

WOŚP - ESKA licytacja G20

Termin odbioru nagrody będzie do ustalenia. Kluczowe będą przede wszystkim warunki pogodowe. Organizatorzy liczą, że podobnie jak przed rokiem, chętnych do podniebnego spacerowania nie zabraknie. A jeżeli kwota licytacji przekroczy tysiąc złotych, to zwycięzca licytacji otrzyma w bonusie dodatkowe pół godziny lotu. Szczegóły znajdziecie na ich fejsbukowym profilu Tarnowskiego Sztabu WOŚP.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. To samo brzmienie, inne znacznie - rozpoznaj słowa, które brzmią tak samo, choć oznaczają co innego!

Pytanie 1 z 23
Śniegu zimą lub w miseczce na śniadanie:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE