Zderzenie osobówek w Brniu. Kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo i uderzył w skodę [GALERIA]

2023-02-16 14:42

W czwartek, 16 lutego 2023 roku, w godzinach porannych na drodze krajowej nr 73 w Brniu, miejscowości położonej w powiecie tarnowskim, w gminie Lisia Góra, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo i zderzył się ze skodą.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Brniu

W czwartek, 16 lutego 2023 roku, około godziny 6:30 na drodze krajowej nr 73 w Brniu, pomiędzy Lisią Górą a Dąbrową Tarnowską, kierujący osobowym volkswagen polo wymusił pierwszeństwo przejazdu, co zakończyło się zderzeniem z jadącą prawidłowo skodą octavią. Ta w wyniku uderzenia wylądowała w przydrożnym rowie, a następnie na dachu. W wyniku zdarzenia jedna osoba odniosła obrażenia i wymagała pomocy medycznej, ale nie było konieczności przetransportowania jej do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z PSP w Tarnowie oraz OSP Lisia Góra i OSP Breń, a także zespół ratownictwa medycznego i policja. Na drodze krajowej nr 73 występowały utrudnienia. Natomiast kierowca volkswagena został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak dobrze znasz polskie seriale lat 80.? QUIZ "Alternatywy 4", Zmiennicy" i inne

Pytanie 1 z 10
Propozycję objęcia jakiego stanowiska otrzymuje Nikodem Dyzma?
Autobus wjechał na przejazd kolejowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE