Zderzenie czołowe w Jurkowie. Osobówka została kompletnie roztrzaskana [GALERIA]

2023-02-07 10:55

W poniedziałek, 6 lutego 2023 roku, na drodze krajowej nr 75 w Jurkowie, miejscowości położonej w powiecie brzeskim, w gminie Czchów, doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego. Ciężarówka zderzyła się czołowo z osobówką, z która wskutek wypadku została kompletnie roztrzaskana. Kierujący nią 20-latek doznał poważnych obrażeń.

Jurków. Zderzenie czołowe ciężarówki z osobówką

W poniedziałek, 6 lutego 2023 roku, po godzinie 15:00 na drodze krajowej nr 75 w Jurkowie, na odcinku między Brzeskiem a Nowym Sączem, samochód ciężarowy zderzył się czołowo z osobowym. Poważnych obrażeń kończyn dolnych doznał 20-letni kierowca osobówki, który został przetransportowany do szpitala. Strażacy, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, w celu wyciągnięcia go z kompletnie zmiażdżonego pojazdu musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Droga krajowa w Jurkowie przez kilka godzin była zablokowana, a w rejonie wypadku tworzyły się ogromne korki.

Na miejscu zdarzenia pracowało pięć zastępów straży pożarnej, w tym trzy z JRG Brzesko i po jednym z OSP KSRG Czchów i OSP Jurków, a także zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Śledczy badają obecnie okoliczności, w których doszło do wypadku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się

Pytanie 1 z 10
Co oznacza ten znak?
QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się
Brutalny atak na kierowcę MPK Wrocław
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE