Aresztowanie

i

Autor: Pixabay

Na sygnale

Zamaskowany 24-latek zaatakował grupę nastolatków. Groził im niebezpiecznym narzędziem, a jednemu ukradł rower

2023-09-22 12:53

Na jednej z ulic w Brzesku doszło do groźnego incydentu. Zamaskowany mężczyzna podszedł do grupy przechadzających się nastolatków i zaczął wygrażać im niebezpiecznym narzędziem. Jednemu z nich zabrał rower. Chłopcom udało się uciec agresorowi. Następnie na miejsce zdarzenia udał się ojciec jednego z nastolatków. Z pomocą znajomego obezwładnił napastnika i zawiadomił policję.

Brzesko. Zamaskowany 24-latek groził grupie nastolatków niebezpiecznym narzędziem

Zamaskowany mężczyzna zaatakował na jednej z brzeskich ulic grupę spacerujących nastolatków. Napastnik był rozjuszony i groził chłopcom niebezpiecznym narzędziem. Następnie jednemu z nich zabrał rower. Na szczęście udało im się uciec. Po chwili na miejsce zdarzenia udał się ojciec jednego z nastolatków. Agresor zagroził mu pozbawieniem życia, ale mężczyzna i tak podjął próbę jego obezwładnienia. Z pomocą ruszył mu znajomy i wspólnymi siłami udało mu im się powstrzymać chuligana.

Po przybyciu na miejsce policjantów okazało się, że napastnikiem jest 24-letni mieszkaniec Brzeska. Mundurowi zatrzymali go i osadzili w areszcie, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty rozboju i kradzieży rozbójniczej. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Mieszkaniec powiatu tarnowskiego wykopał pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej [GALERIA]

Jak dobrze pamiętasz kultowe filmy akcji lat 80.? Quiz dla prawdziwych fanów ery VHS!

Pytanie 1 z 10
Kim był John Matrix, w którego w filmie „Commando” wcielił się Arnold Schwarzenegger?
Symulator dachowania w Nowym Sączu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE