Z pasją i energią. Chór SOLski wrócił do prób. Męskie głosy poszukiwane! [AUDIO]

2021-03-04 8:26 Łukasz Grygiel
Chór SOLski wrócił do prób
Autor: facebook.com/StowarzyszenieSolski Chór SOLski tworzą silne osobowości pełne energii

Chór SOLski wrócił do prób. Muzycy z Tarnowa przygotowują się do sezonu wiosenno-letniego. To niezwykła grupa śpiewający tarnowian. Tworzą ją pedagodzy wychowania przedszkolnego, przedstawiciele handlowi, księgowe i studenci. Łączy ich pasja do muzyki. Posłuchajcie energetycznej relacji z próby!

Chór SOLski nie tylko porywa publiczność żywiołowymi utworami, ale - w zależności od okazji - jest też w stanie stworzyć na scenie unikalny i niepowtarzalny nastrój. Podstawowy skład zespołu to 20 chórzystów.

- Lubimy się w tym naszym gronie spotykać i dobrze bawić. To dla nas odskocznia od codzienności, od spraw zawodowych, od problemów. Wszystkich łączy miłość i pasja do muzyki. Z każdą kolejną próbą rozwijamy się i pokonujemy własne bariery. Wykonujemy utwory z szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, ludowej, patriotycznej. Bazujemy na coverach, ale staramy się je odświeżać i wykonywać w zupełnie nowych aranżacjach - mówią Edyta Biel i Radosław Gadecki z zarządu Stowarzyszenia SOLski Chór.

POSŁUCHAJ RELACJI Z PRÓBY CHÓRU SOLSKI!

Muzycy przygotowujący się do sezonu wiosenno-letniego liczą, że być może do zespołu dołączą niebawem kolejne głosy. Poszukiwani są mężczyźni.

- Chcemy łowić męskie głosy. Zawsze w chórach jest tak, że panowie się trochę wstydzą. Dziewczyny mają więcej predyspozycji do otwierania się, konfrontowania z koleżankami. Z panami jest różnie. Niektórzy mają wątpliwości czy chodzenie na chór jest męskie, czy wypada. Zapewniam, że tak! Mamy w zespole samych męskich facetów! Śpiewają fantastycznie i jeśli tylko ktoś chciałby spróbować swoich sił to zapraszamy! - zachęca Anna Podkościelna-Cyz, dyrygentka chóru.

Chór SOLski, pod muzycznym przewodnictwem Piotra Niedojadło i Anny Podkościelnej-Cyz, szykuje obecnie niespodziankę z okazja Dnia Kobiet. Będziecie mogli jej posłuchać na oficjalnym profilu.  >> KLIKNIJCIE TUTAJ <<

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!