Wyglądało groźnie - samochód wpadł do Wątoku! [ZDJĘCIA]

2022-01-25 14:34

19-latka, która kierowała osobowym oplem, może mówić o prawdziwym szczęściu. Na śliskiej drodze straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i uderzyła w barierki ochronne mostu. Jazdę zakończyła kilka metrów niżej, w potoku.

W potoku zakończyła jazdę 19-letnia kobieta. We wtorek (25 stycznia) około 9:00 rano w Szynwałdzie koło Tarnowa na drodze powiatowej, kierująca samochodem osobowym w pewnej chwili straciła panowanie nad kierownicą i wpadła w poślizg. Nie udało jej się wyprowadzić pojazdu. Auto z impetem uderzyło w barierki na moście, wyłamało je i wpadło do pobliskiego Wątoku. Konieczna była interwencja strażaków, aby wydobyć pojazd.

Zlikwidowano kanał przemytu broni i narkotyków do Szwecji. Akcja CBŚP

- Przyczyną tego zdarzenia była nadmierna prędkość, nieadekwatna do trudnych warunków panujących na drodze – powiedział Paweł Klimek, rzecznik tarnowskiej policji.

19-letnia kobieta po zdarzeniu została zabrana do szpitala. Badania wykazały, że nie odniosła żadnych obrażeń. Chociaż wyglądało bardzo groźnie, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Kto to powiedział?

Pytanie 1 z 10
Nie jestem dość sprytny, by kłamać.