Woźniczna: Zaginęła Agata Jelonek. Policja prosi o pomoc

2021-07-20 14:00
Agata Jelonek
Autor: KMP Tarnów Na zdjęciu zaginiona Agata Jelonek

Tarnowska policja szuka zaginionej Agaty Jelonek. 36-letnią mieszkankę miejscowości Woźniczna koło Tarnowa po raz ostatni widziano we wtorek 13 lipca około godziny 14:00. Kobieta wybrała się na spacer w rejon rzeki Biała. Od tego czasu ślad po niej zaginął. Osoby, które mają informacje gdzie zaginiona może przebywać proszone są o kontakt z policją.

Policja szuka zaginionej Agaty Jelonek

Kobietę po raz ostatni widziano we wtorek 13 lipca około godziny 14:00 w Woźnicznej. Kobieta wyszła wtedy na spacer w rejon rzeki Biała. Od tego czasu nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona ma 36 lat, mierzy około 172 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, długie, do połowy pleców. W chwili zaginięcia ubrana była w t-shirt koloru jasnego, ciemne spodnie typu legins, buty typu balerinki koloru ciemnego.

Policja prosi o kontakt każdego, kto widział zaginioną, bądź zna miejsce jej pobytu. Na telefony czekają policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie tel. 47-831-1205. Można też kontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Raport z anteny 20.07, godz.10