Włamali się do apteki przy pomocy KOSZA NA ŚMIECI. Policja poszukuje złodziei

2022-08-17 15:40
Włamywacze okradli aptekę w Tarnowie
Autor: Straż Miejska w Tarnowie

Policja nadal poszukuje nieznanych sprawców, którzy włamali się do apteki przy ul. Gumińskiej w Tarnowie. Do zdarzenia doszło w sobotę 6 sierpnia około godziny 13. Jak udało się ustalić, z apteki skradziono wyłącznie pieniądze.

Tarnowscy funkcjonariusze prowadzą śledztwo w sprawie włamania do apteki. Doszło do niego na ulicy Gumińskiej w sobotnie popołudnie (6 sierpnia). Jako pierwsi o tym zdarzeniu dowiedzieli się strażnicy miejscy, którzy na drugi dzień około godziny 10 otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców. Nieznani sprawcy mieli wejść do apteki przy użyciu pręta, którym wyłamali górne okno. Natomiast żeby się do niego dostać, wykorzystali plastikowy kosz na śmieci

– Wysłany na miejsce patrol stwierdził podstawiony pod okno apteki kosz na śmieci oraz leżący nieopodal metalowy pręt. Wewnątrz apteki widoczne były ślady przeszukania szuflad i schowków. Strażnicy miejscy zabezpieczyli teren do czasu przybycia na miejsce patrolu policji – podaje Straż Miejska w Tarnowie.

Do tej pory nie udało się poznać tożsamości sprawców. Wiadomo jednak, że włamywaczy nie interesował towar na półkach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ich łupem padły wyłącznie pieniądze.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE