UTRUDNIENIA na A4 koło Tarnowa. Dachowanie samochodu. Jest poszkodowany [ZDJĘCIA]

2022-06-23 11:30

Uważajcie na autostradzie A4 koło Tarnowa. Na 499 kilometrze drogi szybkiego ruchu w kierunku Rzeszowa doszło do dachowania samochodu osobowego. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu wypadku są utrudnienia w ruchu. Policja pomaga rozładować korek.

Ruch w tym miejscu odbywa się jednym pasem. W czwartek, 23 czerwca około godziny 10:40 pojawiły się duże utrudnienia na autostradzie A4 koło Tarnowa. Konkretnie na 499 kilometrze drogi szybkiego ruchu, na pasie w kierunku Rzeszowa dachował samochód osobowy. Na miejscu działają służby ratunkowe.

- Samochodem podróżował obywatel Ukrainy. Mężczyzna w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i doszło do dachowania. Kierowca z urazem ręki został wydobyty z auta przez strażaków i przekazany ratownikom medycznym. Zablokowany jest jeden pas ruchu w stronę Rzeszowa - informuje mł. bryg. Marcin Opioła, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie.

Okoliczności wypadku badają policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Mundurowi kierują też ruchem. Stosujcie się do ich poleceń.

Na miejscu działały zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej przy ulicy Błonie w Tarnowie, a także policjanci i zespół pogotowia ratunkowego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]!

QUIZ. Test z geografii. Najpiękniejsze jeziora w Polsce. Odgadniesz ich nazwy?

Pytanie 1 z 10
Ponoć najpiękniej wygląda o świcie. Unosi się wtedy nam nim lekka mgła i wydawać by się mogło, że rozpościerają się przed nami morskie wody. Nic dziwnego, bo to największe w jezioro w Polsce czyli
Tragiczny wypadek we Wrocławiu