TRAGICZNY finał poszukiwań. CIAŁO mężczyzny znalezione w Wiśle

2022-05-27 10:31
Rzeka
Autor: Radio ESKA Tarnów Ciało mężczyzny znaleziono w rzece

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego. W czwartek, 26 maja 2022, w Wiśle na terenie Woli Przemykowskiej w gminie Szczurowa odnaleziono ciało mężczyzny. Okazało się, że to poszukiwany od poniedziałku 59-latek.

Dramatycznie zakończyły się poszukiwania 59-letniego mieszkańca Woli Przemykowskiej. Zaginięcie zgłosił policji jego brat. Akcja poszukiwawcza była intensywnie prowadzona od poniedziałkowego wieczoru. Oprócz policjantów, włączono w nią również strażaków. W czwartek, 27 maja 2022, około godziny 14:00 w Wiśle w Woli Przemykowskiej, dokonano tragicznego odkrycia.

- Rzeczywiście, sprawdził się najczarniejszy scenariusz. W Wiśle ujawniono zwłoki mężczyzny. Na miejscu wykonano procesowe oględziny, które potwierdziły, że to poszukiwany od poniedziałku 59-latek. Rozpoznali go członkowie rodziny. Decyzją prokuratora, ciało zostało zabezpieczone do sekcji, która ma pomóc w wyjaśnieniu okoliczności śmierci tego mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym tragicznym zdarzeniu – powiedział Radiu ESKA Tarnów Grzegorz Buczak, rzecznik prasowy policji w Brzesku.

To będzie miejsce dla każdej kobiety! W Warszawie powstaje Instytut Zdrowia Kobiet.

W związku z odnalezieniem ciała mężczyzny odwołano działania poszukiwawcze z udziałem psów tropiących i ratowników GOPRu, które były zaplanowane na czwartek popołudniu. Dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą brzescy policjanci. - Postępowanie będzie prowadzone pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci – powiedział nam Grzegorz Buczak.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak wiele niewidzialnej pracy wykonujesz w waszym domu?

Pytanie 1 z 13
Jeśli Ty nie zauważysz, że podłoga jest brudna, a w koszu na pranie jest pełno ubrań, nikt inny nie zauważy.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE