Podróże

To najpiękniejsze miejsca nad rzekami w Małopolsce. Musisz zobaczyć te miejsca jesienią! [GALERIA]

2023-11-09 14:55

Małopolska jest uznawana za jeden z najpiękniejszych regionów w naszym kraju. Na jej terenie znajdują się niezwykle atrakcyjne ośrodki turystycznych, wśród których prym wiodą Kraków, Zakopane, Wieliczka, Oświęcim czy Krynica-Zdrój. Każda z tych miejscowości może poszczycić bogactwem zabytków i krajobrazów, które corocznie przyciągają mnóstwo zarówno polskich, jak i zagranicznych turystów. Małopolska jest również obszarem, przez który przepływają wspaniałe rzeki. W naszej galerii znajdziecie te najpiękniejsze miejsca nad rzekami w tej części Polski!

Najpiękniejsze miejsca nad rzekami w Małopolsce. Powinien je zobaczyć każdy turysta!

Małopolska jest szczególnym regionem na mapie Polski. Właśnie w tym województwie można znajduje się najwięcej atrakcji turystycznych, od wspaniałych szlaków górskich po najpiękniejsze zabytki architektoniczne. Małopolska jest również krainą geograficzną, która obfituje w jeziora i rzeki. Stanowią one nie lada atrakcję dla wczasowiczów, którzy marzą o wypoczynków, a także dla spragnionych wrażeń podróżników i zwolenników pływania.

Małopolska słynie z pięknych rzek, które cieszą się ogromną popularnością wśród turystów. W ich pobliżu mieszczą się oblegane przez wczasowiczów ośrodki turystyczne. Jakie miejsca nad rzekami warto odwiedzić podczas weekendowego wypadu do Małopolski? W naszej galerii znajdziecie te najpiękniejsze!

Najpiękniejsze miejsca nad rzekami w Małopolsce. Warto się tam wybrać w weekend! [GALERIA]

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

QUIZ wiedzy o Tatrach. Jak dobrze znasz polskie góry?

Pytanie 1 z 14
Które schronisko po polskiej stronie Tatr jest położone najwyżej?
Góra Chełm. Tajemnicze miejsce na Podkarpaciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE