Podróże

To najpiękniejsze jeziora w Małopolsce. Musisz wybrać się tam w weekend! [GALERIA]

2023-09-20 15:16

Małopolska jest jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów turystycznych na mapie naszego kraju. Znajduje się tutaj wiele zabytków, wśród których prym wiodą zamki, rezydencje, kościoły, cerkwie czy kapliczki. Jednak w województwie nie brakuje również innych atrakcji. Niewątpliwie zaliczają się do nich jeziora. Małopolska jest miejsce, w którym nie brakuje wspaniałych zbiorników wodnych, zarówno naturalnych, jak i sztucznych. W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze jeziora w tej części Polski!

Najpiękniejsze jeziora w Małopolsce. Te miejsca warto odwiedzić!

Małopolska wyróżnia się na tle całego kraju mnogością atrakcji turystycznych. Jej położenie historyczne sprawia, że właśnie tutaj znajduje się najwięcej zabytków architektonicznych, nierzadko sięgających zamierzchłych czasów. Przez wielu turystów i podróżników jest wskazywana jako najatrakcyjniejszy region w Polsce. Odwiedzając to województwo nie można przejść również obojętnie obok majestatycznych gór, wspaniałych lasów, a także jezior.

Małopolska słynie z niezwykle urodziwych sztucznych i naturalnych zbiorników wodnych, które cieszą się popularnością wśród turystów. Które jeziora warto odwiedzić podczas weekendowego wypadu do Małopolski? W naszej galerii znajdziecie te najpiękniejsze!

Najpiękniejsze jeziora w Małopolsce. Te miejsca warto odwiedzić w weekend! [GALERIA]

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak dobrze pamiętasz polskie ballady rockowe? Quiz z najpiękniejszymi piosenkami

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Zaopiekuj się mną” zespołu Rezerwat. „Zaopiekuj się mną, nawet, gdy powodów brak! Zaopiekuj się mną...”
Opuszczona Osada Czorsztyn w Małopolsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE