To bardzo niebezpieczne miejsce. Kolejny wypadek na obwodnicy Wojnicza [ZDJĘCIA]

2020-11-20 13:20 Tomek Piszczek

Skrzyżowanie obwodnicy Wojnicza ze zjazdem w kierunku centrum tej miejscowości po raz kolejny stało się miejscem groźnie wyglądającego wypadku. W piątek 20 listopada wczesnym popołudniem zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Przez chwilę droga w kierunku Wielkiej Wsi była całkowicie zablokowana. Teraz ruch odbywa się wahadłowo. Steruje nim policja.

To już kolejny, groźny wypadek na obwodnicy Wojnicza, a konkretnie na skrzyżowaniu tej drogi ze zjazdem w kierunku centrum miejscowości. Według wstępnych ustaleń policji przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. 68-letni kierowca Toyoty Aygo wyjechał z ulicy Tarnowskiej w kierunku zjazdu do drogi krajowej nr 94. Wtedy od strony Wierzchosławic nadjechał Opel Astra, którym kierował 31-letni mężczyzna. Nie zdążył wyhamować i doszło do zderzenia. W jego wyniku obrażenia odniosła 13-letnia pasażerka Opla, która została zabrana do szpitala na obserwację.

Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki sprawcą wypadku był 68-letni kierowca Toyoty Aygo, który wymusił pierwszeństwo wjeżdżając na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej. Na razie jednak nie wiadomo czy poza mandatem karnym grożą mu poważniejsze konsekwencje. Wszystko zależeć będzie od tego w jaki będzie stan dziewczynki. Obaj kierowcy w momencie zderzenia byli trzeźwi.

ESKA XD EXTRA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.