Tarnów: Tragedia w szpitalu Św. Łukasza. NIE ŻYJE kobieta

2021-10-18 8:30
Sterroryzował obsługę stacji paliw i sklepu. Zabrał pieniądze i uciekł
Autor: Fleimax/Pixabay/cc0 Zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek, 18 października około godziny 7:00 rano doszło do tragedii na jednym z oddziałów Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza w Tarnowie. Starsza kobieta wyskoczyła przez okno z 5 piętra budynku przy ulicy Lwowskiej. To 92-letnia pacjentka szpitala. Na miejscu pracuje policja i prokurator.

Tragedia rozegrała się w poniedziałek, 18 października około godziny 7:00 rano w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza w Tarnowie. Tarnowska policja potwierdza, że nie żyje 92-letnia kobieta. To pacjentka oddziału kardiologii placówki medycznej przy ulicy Lwowskiej. Kobieta wyskoczyła przez okno z 5. piętra. Próbowano ją jeszcze reanimować, ale bezskutecznie.

- Na miejscu tragedii pracują funkcjonariusze policji i prokurator. Ustalają okoliczności tego zdarzenia. Są zabezpieczane wszystkie materiały dowodowe, które pomogą nam odpowiedzieć na pytanie dlaczego taka sytuacja miała miejsce. W jaki sposób pacjentce będącej pod opieką personelu szpitala udało się wyskoczyć przez okno - powiedział Radiu ESKA asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Dodajmy że sytuacja miała miejsce około godziny siódmej rano, kiedy personel oddziału się zmieniał. Zmarła kobieta miała 92 lata. Wszystko wskazuje na to że doszło do próby samobójczej. Śledztwo ma wyjaśnić wszystkie okoliczności tej tragedii.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Cudów się nie spodziewaj, od 8 pkt jesteś już kozakiem

Pytanie 1 z 10
Prezydentem Polski w momencie wybuchu II Wojny Światowej był:
W Krakowie stanęła pierwsza "zniczodzielnia"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE