Kobieta wbiegła w policyjnego Fiata Ducato

i

Autor: KMP Tarnów Kobieta wbiegła w policyjnego Fiata Ducato

Tarnów: Policyjny radiowóz zadziałał jak magnes. PIJANA kobieta wpadła na pojazd

2022-01-05 9:30

Kolejna nietypowa sytuacja tarnowskich policjantów. W radiowóz patrolujący ulice miasta w nocy z poniedziałku na wtorek wbiegła kobieta. Goniła psa, który jej uciekł i nie zauważyła Fiata Ducato. Uderzyła w bok pojazdu. Gdy policjanci wysiedli zobaczyć czy nic się jej nie stało poczuli woń alkoholu.

Kobieta wbiegła w radiowóz goniąc psa

Podczas nocnych patroli policjanci spotykają się z różnymi, niekiedy nietypowymi sytuacji. Tak było również w Tarnowie w nocy z 3 na 4 stycznia. W patrolujący ulicę Narutowicza radiowóz wbiegła kobieta. Jak się okazało goniła swojego psa, który jej uciekł. Tam była skupiona na czworonogu, że wbiegła na ulicę i nie zauważyła policyjnego Fiata Ducato. Uderzyła w bok pojazdu. Na szczęście nic groźnego się jej nie stało.

- Policjanci wysiedli z radiowozu, aby sprawdzić co się stało. Osobą, która uderzyła w radiowóz okazała się 37-letnia mieszkanka miasta. W rozmowie opowiedziała, że była tak zaaferowana swoim małym pieskiem, który uciekł jej i ujadał na drugiej stronie ulicy, że biegnąc do niego, nie zauważyła nadjeżdżającego samochodu. Na szczęście nie skarżyła się na urazy. Przeprowadzone badanie trzeźwości wskazało jednak, że była pod wpływem alkoholu. Miała go w organizmie prawie 2 promile - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Po tym incydencie udało się złapać czworonożnego "zbiega". Wezwani ratownicy medyczni stwierdzili że kobiecie nic nie dolega i nie wymaga hospitalizacji. W związku z tym, że kobieta była mocno nietrzeźwa została przekazana osobie, która zabrała ją i jej pupila do domu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Sprawdź się na początku nowego roku. Łatwo nie będzie. 10/15 to sukces!

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę coś prostego. Czy koniki morskie to ryby?
Napad w Zabrzu. Policja publikuje film
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE