Tarnów i okolice z lotu ptaka! Wyjątkowa licytacja dla WOŚP Tarnów [AUDIO]

2021-01-27 12:47 Justyna Świderska
Samolot BuschCat
Autor: Justyna Świderska Można wylicytować przelot nad Tarnowem

To będzie wyjątkowa gratka dla miłośnika latania. W ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy w Tarnowie można wylicytować w tym roku samolotowy przelot nad miastem. Półgodzinna atrakcja może być wyjątkową przygodą albo niespotykanym prezentem dla kogoś bliskiego. Emocje i piękne widoki gwarantowane! A przy okazji można wesprzeć zakup sprzętu ratującego najmłodszych.

Niezwykłe i wyjątkowe rzeczy trafiają pod młotek w ramach licytacji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Takiej akcji jednak dotychczas w Tarnowie nie było! W tym roku, po raz pierwszy, można licytować samolotowy przelot nad miastem. To z pewnością okazja dla wszystkich, którzy marzą o oderwaniu się od ziemi i pobujaniu w obłokach. Ale można również wygrać licytację i podarować komuś bliskiemu niezwykły prezent. Przy okazji zwycięzca może udokumentować swoje podniebne podboje.

Dla WOŚP jedzie rowerem dookoła Polski

- Do wylicytowania jest półgodzinny lot nad Tarnowem. Trasę możemy uzgodnić ze zwycięzcą licytacji. Ktoś może wykorzystać cały przelot dla siebie, ale można go też podzielić na dwa krótsze, piętnastominutowe loty. W ten sposób skorzystają dwie osoby, dla kogoś może to być wyjątkowa przygoda. Polecimy samolotem ultralekkim typu BuschCat. Lot tą maszyną jest bezpieczny, nie ma wielkich prędkości ani przeciążeń, przypomina jazdę samochodem, więc nie ma powodów do obaw. A widoki z pewnością będą piękne – zaprasza pilot Stanisław Kaczor.

POSŁUCHAJ: Do licytowania lotu nad miastem zaprasza pilot - Stanisław Kaczor

Termin odbioru nagrody będzie można ustalić z pilotem. Kluczowe będą jednak warunki pogodowe, tak by zapewnić maksimum atrakcji przelotu. Nie ma limitów wiekowych dla osoby odbierającej przelot. Organizatorzy liczą, że licytacja spodoba się mieszkańcom regionu i zechcą powalczyć o atrakcyjną nagrodę, a przy okazji wesprzeć szczytny cel. Przelot nad miastem licytuje Tarnowski Sztab WOŚP. Szczegóły znajdziecie na ich fejsbukowym profilu.

Przypomnijmy, 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę 31 stycznia. Na ulice Tarnowa i regionu wyjdzie około pół tysiąca wolontariuszy, którzy będą zbierać do puszek datki dla Fundacji Jurka Owsiaka. Pieniądze w tym roku będą przeznaczone na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl