Tarnów z lotu ptaka

i

Autor: Paweł Topolski / Archiwum Urządu Miasta Tarnowa

Wiadomości

Tarnów chce przyciągnąć nowych mieszkańców. Miasto wystawiło na sprzedaż 68 działek

2023-12-02 17:56

Wydział Geodezji i Nieruchomości, jak informuje Urząd Miasta Tarnowa, ogłosił w Biuletynie Informacji Publicznej wykaz 68 działek położonych na terenie miasta, które zostały przeznaczone na sprzedaż. Ma to przyciągnąć do Tarnowa nowych mieszańców. W której części miasta znajdują się działki? W jaki sposób będzie prowadzona ich sprzedaż?

Tarnów sprzedaje działki. Gdzie się znajdują oferowane tereny?

Urząd Miasta Tarnowa poinformował, że Wydział Geodezji i Nieruchomości, realizując Strategię Rozwoju Mieszkalnictwa dla Miasta Tarnowa do roku 2030, ogłosił wykaz 68 działek przeznaczonych na sprzedaż. Znajdują się one w okolicach Góry Świętego Marcina, a większa ich część usytuowana jest pomiędzy ulicami Modelarską i Pilotów. Pozostałe są położone po zachodniej stronie ulicy Modelarskiej.

Jakie będą ceny działek sprzedawanych przez Tarnów?

Sprzedaż działek, jak czytamy w komunikacie tarnowskiego magistratu, będzie prowadzona w trybie przetargów ustnych nieograniczonych. Powierzchnia oferowanych terenów wynosi od 840 do 2972 metrów kwadratowych. Dwie z nich mają powyżej 20 arów, a 48 nie więcej niż 10 arów. Ceny wywoławcze wyniosą prawdopodobnie od 205,92 do 313,35 złotych.

Wykaz 68 działek, które miasto przeznaczyło na sprzedaż jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej.

Jesteś świadkiem zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Młyn Szancera w Tarnowie. Jak teraz wygląda zabytkowy kompleks zabudowań? [GALERIA]

QUIZ wiedzy o Tatrach. Jak dobrze znasz polskie góry?

Pytanie 1 z 14
Które schronisko po polskiej stronie Tatr jest położone najwyżej?
Pieniądze to nie wszystko Waldemar Buda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE