Targ Regionalny

i

Autor: Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego Przed nami kolejny Targ Regionalny

Wydarzenia

Targ Regionalny i Dzień Dziecka – Przegląd Talentów dla najmłodszych w Tarnowie

2023-05-26 14:38

Stoiska producentów z regionu, lokalne przysmaki i gotowe dania znajdziecie w niedzielę, 28 maja, na stoiskach kolejnego Targu Regionalnego w Tarnowie. Wydarzeniu będzie towarzyszył Przegląd Talentów. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

Przed nami kolejna edycja Targu Regionalnego w Tarnowie. Na stoiskach przy ulicy Giełdowej 15 będzie można znaleźć produkty lokalne – owoce, warzywa, przetwory, sery, miody i wędliny. Nie zabraknie gotowych dań i ciast. Jak przy każdej poprzedniej edycji przygotowano degustacje dla odwiedzających.

- Zawsze powtarzam, że na Targu Regionalnym nie kupujemy kota w worku, tylko próbujemy. Już nawet nasi pszczelarze nauczyli się, że warto ten słoik miodu otworzyć, mieć jednorazowe łyżeczki, żeby przychodzący na Targ mogli spróbować. A ponieważ to niedzielny czas to szczególnie zapraszamy, bo będzie można kupić gotowe dania obiadowe i nie tracić czasu na stanie przy kuchni – zachęca Katarzyna Pasula z Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

POSŁUCHAJ: mówi Katarzyna Pasula z Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Majowa edycja Targu będzie obfitowała w szereg atrakcji dla najmłodszych. To w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka. Zaplanowano Dziecięcy Przegląd Talentów, w którym każde dziecko będzie mogło wziąć udział. Nie ma znaczenia, jaki talent maluch będzie chciał zaprezentować. To może być śpiewanie, deklamowanie, taniec, ale również malowanie czy jakieś inne hobby. Każda aktywność zostanie nagrodzona – zapewniają organizatorzy.

Tajemnicze zaginięcie małżeństwa z Warszawy

- Przyjdźcie Państwo koniecznie z dziećmi. Ten przegląd jest tylko po to, żeby te dzieci obdarować. Mamy mnóstwo nagród i upominków. Cokolwiek dziecko nam pokaże, wszystko zostanie docenione. Miałam telefon od jednej z mam, która mówiła, że syn bardzo chce zostać strażakiem. Pytała, czy może przyjść i zaprezentować się w stroju strażaka. Oczywiście, że tak! Tak, jak najbardziej. Młodych artystów, sportowców i przyszłe gwiazdy estrady zapraszamy do namiotu biura organizacyjnego w godzinach: 10:00 – 12:00 – dodaje Katarzyna Pasula.

Targ Regionalny będzie się odbywał w niedzielę, 28 maja, na placu handlowym przy ulicy Giełdowej 15 w Tarnowie. Stoiska będzie można odwiedzać od godziny 9:00 do 14:00. Dostępne będą produkty od lokalnych producentów: owoce, warzywa, sery, przetwory, miody, soki, wędliny i wina. Do wygrania będą m in. zabawki, wejściówki do sal zabaw, vouchery na zajęcia sportowe, bilety do kina i inne niespodzianki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ: Te zagadki rozwiążą nawet dzieci z podstawówki! Potrafisz znaleźć poprawne rozwiązanie?

Pytanie 1 z 10
Matka i córka mają razem 48 lat. Jeśli matka jest o 40 lat starsza od córki, to ile lat ma córka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE